Wczytuję dane...

Konkurs na aranżację wnętrza autobusu

Konkurs na aranżację wnętrza autobusu

W czerwcu 2018r. na terenie naszej firmy, na specjalnie przygotowanym terenie, stanął Jelcz. Autobus przyjechał do nas z MZK Toruń. Dziś zastanawiamy się co zrobić, by nasz bohater stał się prawdziwą gwiazdą!

Postanowiliśmy zaaranżować wnętrze autobusu tak, by po wprowadzeniu naszych gości do środka, zrobić na nich piorunujące wrażenie!

Autobus może być wykorzystany do różnych celów dlatego liczymy na Waszą pomoc i spodziewamy się otrzymać prawdziwe inspiracje.

Funkcja wykorzystania wnętrza autobusu nie została jeszcze określona. Wybór funkcji nastapi po zaponaniu się z nadesłanymi propozycjami.

Przykładowe funkcje:

miejsce spotkań / miejsce konferencyjne / miejsce pokazowe / inne...

Aranżacja może łączyć kilka funkcji. 

 

 

1. Forma pracy 

Forma pracy jest dowolna. Może to być każdy utwór, którego osoba zgłoszająca jest autorem, np. zdjęcie, grafika, rysunek, forma opisowa aranżacji. 

2. Zgłoszenie

1. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 28 lutego 2019r, o godz. 23:59.

2. Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres mailowy: fanzone@pixel.pl, w tytule maila wpisując: "Konkurs na aranżację wnętrza autobusu"

3. Komisja konkursowa

- Sławomir Jankowski (V-ce Prezes PIXEL Sp. z o.o.)

- Anna Górecka (Szef marketingu)

4. Wyróżnienia

Ogłoszenie wyników odbędzie się w terminie do 31  marca 2019r. Organizator konkursu ma prawo nagrodzić dowolną liczbę prac, jak i nie przyznać żadnej nagrody w przypadku braku zgłoszeń bądź jeśli zdecyduje, że nadesłane zgłoszenia nie spełniają oczekiwań. W przypadku większej niż jednej liczby wyróżnień, każdy nagrodzony otrzyma zestaw upominkowy przygotowany przez Organizatora.